en
Search

DURARACE - QUALITY AND INNOVATION

The only spacers made of forged aircraft alloy 7075-T6 in Europe.
Highest quality is our priority !

News

Events from the life of our company

Check what we're doing

(Polski)

Dystanse i akcesoria do kół

 

Z roku na rok profesjonalny tuning samochodowy zdobywa w Polsce coraz liczniejsze grono zwolenników. Niestety jednak renomowane produkty od sprawdzonych producentów z zagranicy często są bardzo drogie. Z tych faktów doskonale zdawaliśmy sobie sprawę w chwili założenia naszej firmy Durarace, która stworzona została przez pasjonatów i specjalistów, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby użytkowników. Dlatego też podczas opracowywania gamy naszych produktów konsultowaliśmy się z licznymi fachowcami z branży motoryzacyjnej i tunerów. Do produkcji wykorzystujemy z kolei wysokiej jakości sprzęt i materiały, takie jak chociażby kuty dural lotniczy 7075, który gwarantuje niską wagę naszych dystansów do kół oraz ich wysoką wytrzymałość.

Szeroki asortyment dystansów

 

Mimo że obecnie nasza firma ciągle się rozwija, to jednak z dumą możemy zaproponować wszystkim miłośnikom motoryzacji szereg wysokiej jakości rozwiązań. Staramy się przy tym, by nasze produkty dawały szerokie możliwości i pasowały do jak najszerszej gamy samochodów różnych marek. Obecnie w ofercie posiadamy m.in.:

 

 

Warto przy tym podkreślić, że jesteśmy jednocześnie producentem i dystrybutorem dystansów. Wszystkie oferowane przez nas pierścienie dystansowe oraz inne akcesoria tuningowe do kół dostępne są w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Galery

Events, implementations, car meetings

Check our photos