pl
Szukaj

ESCAPE6 Prague Car Festival 1-2.09.2018

Wrzesień dla wielu kojarzy się z końcem wakacji i początkiem roku szkolnego, ale my z niecierpliwością czekaliśmy na jego pierwsze dni, gdyż byliśmy zaproszeni do uczestnictwa jako wystawcy na targach tuningowych ESCAPE6 Car Festival w czeskiej Pradze w dniach 1-2.09.

Dojazd na miejsce obfitował w górskie widoki i kręte drogi, na których świetnie spisywały się nasze showcary. Piątkowy wieczór poświęciliśmy na rozłożenie naszego stoiska oraz przygotowanie pojazdów po trasie. Otwarcie targów odbyło się w sobotę rano. Frekwencja była niesamowita, do samego wieczora budynki PVA EXPO PRAHA pękały w szwach. Wydarzenie obfitowało w ogromną ilość pięknych aut, w tym niesamowitych projektów m.in Nissan GT-R Alpha12, BMW 435i Carbonerre Projekt, Nissan Skyline GTR, Cadillac CTS-V, Mercedes C63 AMG i wiele innych.

My też nie mieliśmy się czego powstydzić, nasze BMW 750i oraz Dodge Challenger również budziły spore zainteresowanie, szczególnie gdy rozbrzmiewały wydechy. Bardzo się cieszymy, że mieliśmy możliwość uczestniczyć w tym świetnym evencie. Jest to dla nas obowiązkowy punkt 2019 roku !

Zapraszamy od obejrzenia relacji z targów ESCAPE6 Prague Car Festival tutaj!