pl
Szukaj

O nas

Marka DURARACE zrodziła się z pasji. Kochamy motoryzację, tuning oraz motorsport. Pomysł na firmę narodził się w 2016 roku, gdy odczuliśmy niedostępność produktów o dobrym stosunku cena – jakość i postanowiliśmy, że sami postaramy się by tą lukę wypełnić. Nasze produkty są zaprojektowane oraz wykonane z najwyższą starannością. Dbamy o to by nasi klienci, którzy zakupili nasze produkty otrzymali coś co przerasta ich oczekiwania.

Dlaczego nasze dystanse?

Ponieważ jako jedyni w Europie, produkujemy je z materiału o wytrzymałości stali konstrukcyjnej – duralu lotniczego 7075-T6. Jakość obróbki naszych dystansów jest wynikiem dziesięcioletniego doświadczenia w branży metalowej, a także chęci stworzenia produktu, który przewyższy jakością produkty dostępne na rynku. Dla nas priorytetem jest zadowolenie klienta, ale także i jego bezpieczeństwo, które wynika bezpośrednio z jakości montowanych przez niego elementów zawieszenia do swojego auta.

Wykorzystując w/w materiał oraz specjalnie wyselekcjonowane elementy złączne – tuleje gwintowane, śruby oraz szpilki jesteśmy pewni iż wytrzyma on każde warunki pracy, nawet te najtrudniejsze np. w motorsporcie.

 • Tuleje gwintowane mają stale monitorowane przez nas parametry – grubość powłoki antykorozyjnej czy klasę wytrzymałości, bardzo istotną z punktu widzenia bezpieczeństwa.
 • Śruby lub szpilki są najwyższej jakości i posiadają atest TUV.
 • Stosunek jakości do ceny przewyższa każdy produkt, który znajduje się w tej chwili na rynku europejskim.

Jak powstają nasze dystanse?

 • 01

  Nasze produkty są zaprojektowane przy użyciu najnowszych programów inżynierskich. Spędziliśmy także dużo czasu omawiając szczegóły z miłośnikami motoryzacji, by mieć pewność, że dostarczymy odpowiedni produkt.

 • 02

  Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości – kuty dural lotniczy 7075-T6 by mieć pewność, ze nasze produkty mają odpowiednią wytrzymałość i są maksymalnie bezpieczne.

 • 03

  Jesteśmy w stanie uzyskać maksymalną precyzję i jakość obróbki dzięki 10 letniemu doświadczeniu w branży obróbki metali.